Buy it here More info
Feel the Joy. Fully inclusive Rates

Change this one too! Save 35%!

O Ecalypse Car Rental Plugin

Vítejte na stránkách dema Ecalypse WordPress pluginu a tématu pro autopůjčovny.

Tato webová stránka umožňuje procházet všechny funkce našeho pluginu a vyzkoušet jeho vlastnosti z pohledu zákazníka.

Vyzkoušejte si půjčení vozu z pohledu zákazníka (ne, nebudete ho muset skutečně pronajmout, nebo platit).

Pokud byste nám chtěli zaslat svůj názor nebo se na něco zeptat, pošlete e-mail na pavel@ecalypse.com nebo navštivte naše FAQ stránky, které budeme naplňovat otázkami, jak budou přicházet.

Ecalypse WordPress plugin a téma (tyto stránky) pro autopůjčovny byli vytvořeni Pavlem Helštýnem, bývalým majitelem autopůjčovny a jeho týmem IT, aby vytvořili na trhu nejlepší funkční řešení pro autopůjčovny s vynikající přidanou hodnotou. Každý majtel autopůjčovny auta může stránky lehce nainstalovat a používat během několika minut.

Nejlepší na tom je, že nemusíte vůbec umět programovat. Všechny funkce jsou přednastaveny pro vás s pomocí šablon a administrativní oblasti. Můžete si také vytvořit vlastní stránky, jako je tato.

Některé z hlavních funkcí těchto stránek:

Plně responzivní– vypadá skvěle na všech zařízeních- PC, tablet, mobil.
Integrovaný rezervačný systém s platební bránou– vše nastavitelné velmi jednoduchým uživatelským rozhraním ve známé a jednoduché WordPress administraci.
Podporuje vlastní témata – rozdělili jsme plugin od tématu, takže si můžete vytvořit vlastní grafická témata při zachování skvělých funkcionalit pluginu.
Ecalypse car rental theme je součástí balíčku – když si koupíte Ecalypse car rental plugin, dostanete všechny funkce + toto grafické téma. Vše, co potřebujete. Nepotřebujete si kupovat nic dalšího, aby Váš web vypadal jako tento.
Automatická vícejazyčná podpora– sami si můžete nastavit všechny jazyky, které chcete, v našem nejmodernějším jazykového modulu pluginu.

Pokud byste nám chtěli, zaslat svůj názor nebo dotaz, pošlete e-mail na pavel@ecalypse.com nebo navštivte naše FAQ stránky, které postupně doplňujeme o nové dotazy od zákazníků.